Александра е бремена?! Или можеби само е здебелена

Александра Накова во Барселона позира со симпатичното стомаче. Е сега прашање е дали е бремена или само освежена.

aleks

 

x

Check Also

Официјално е, кралицата Елизабета не мисли да се враќа во Бакингемската палата

Засега, кралицата Елизабета Втора останува монарх од далечина, но се чини дека ...