Алесандра Амброзио е апсолутен сон во рекламата за парфемот Belessa by Ale

Ако до сега не сте слушнале за производителот на парфеми Есика, благодарение на рекламната кампања во која главната улога ја има супермоделот Алесандра Амброзио, сигурно добро ќе ја запомните марката.

al1

Парфемот се вика Belessa by Ale, а Амброзио позира покрај кристално синото море, покажувајќи ги своите долги нозе и прекрасно тело.

al2

Погледнете го сензуалното видео.

x

Check Also

Есенска нега на лице со маски од јаболка и крушка

Маски за лице направени на природна основа кои гарантираат свеж изглед и ...