Алесандра Амброзио во глам издание за новата колекција на XTI Shoes

По подолгата соработка со рускиот модели Ирина Шаик, популарната шпанска модна марка за чевли XTI Shoes ја ангажираше Алесандра Амброзио за рекламната кампања на колекцијата пролет/лето 2018.

На бразилската убавица во фотосесијата снимена во гламурно студио друштво и прави моделот Андре Валенкозо.

На долгите нозе на топ моделот Амброзио ги гледаме новите модели од XTI Shoes – чевли со висока платформа, сандали со високи потпетици и „кежуал“ патики.

Во продолжение погледнете ја заводливата фотосесија.

x

Check Also

Среќен роденден „Исцелител“ – една година од светската премиера

Денеска изминува една година од светската премиера на Исцелител, дебитанскиот филм на ...