Алисија Викандер на шопинг во MANGO

Популарната шведска глумиција Алисија Викандер ужива да купува во Манго.

За време на нејзиниот одмор во Ибица, глумицата се поднови со ново парче облека од летната колекција на Манго. Дека Викандер редовно купува во Манго, се доказ и обетките кои ги носеше на одморот.

 

x

Check Also

Папаз во Сараево пречекан со голем аплауз за модната ревија од лимитираната колекција Три

Македонскиот моден дизајнер Папаз предизвика големо внимание во Сараево со неговата луксузна ...