Ана Еверс ја претставува пролетната колекција на Liu Jo и како да ги комбинираме модните парчиња

Топ моделот Ана Еверс е ѕвезда на Liu Jo пролет/лето 2019 кампањата. 

Еверс повторно с евраќа како лице на Liu Jo, по претходните соработки со оваа популарна модна марка. Фотосесијата е реализирана во миланско студио, а фотографи се Мерт и Маркус. Кампањата се води под хаштагот #glamourizing.Претставени се модните трендови и како да ги комбинираме модните парчиња од новата колекција. Акцентот е на тексас јакничките, плетените блузи и елегантните мини фустанчиња кои одлично стојат со пролетни чизми. 

x

Check Also

Ова е хит фустанче од ZARA, на Инстаграм е ѕвезда

Розовото фустанче од новата колекција на Zara стана хит на Инстаграм. И ...