Ана Еверс – ново лице на Liu Jo

Моделот Ана Еверс е ново лице на италијанската модна марка Liu Jo.

Фотографирана од Мерт и Маркус, германската убавица позира за кампањата есен/зима 2018.

Погледнете што ни нуди Liu Jo за есен 2018.

x

Check Also

Слатки како шеќер: Лакирани патики од Bershka во шеќерна нијанса

Меѓу големиот избор на патики за летната сезона, погледот ни застана на ...