Ања Рубик ја претставува пролетната колекција на Zara: Let’s Tie Up

Тренд водичот навистина провоцира едвај да ја чекаме пролетта. Акцентот е на бохо стилот, а лежерните варијанти вклучуваат романтични здолништа и дустани, нежни блузи, и модни парчиња воглавно во „марама“ стил и принт. 

Во продолжение уживајте во дел од колекцијата. 

x

Check Also

Новата колекција на ZARA нè подготви за лето 2021

Сонувате за летото и плажите? Модната марка Zara веќе не однесе таму, ...