Ана Вентур ја форсира Кејт Аптон

Нова насловна страница на најславното модно списание во светот за Кејт Аптон.Kejt 1

Додека многумина ја навредуваа и критикуваа Аптон дека нема стил, дека личи на американска девојка од село и дека е прилично дебела за модел, Вентур ја зема во своја „заштита“ затворајќи им ги устите на сите.

Kejt 4

Можете да се гризнете за јзикот, но еве ја Кејт Аптон во нова фотосесија за јунското издание на американскиот Вог.

Kejt 3

Насловната страница е исто така нејзина, а насловот боде очи „ Американска девојка од соништата – Како Кејт Аптон стана најсекси супермодел на Земјата“.

Kejt 2

Може ли да се најде воопшто некаква забелешка на овие фотографии во однос на стилот и облините на Аптон?

 

Kejt 6

 

Kejt 9

kejt glavna

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...