Прва фотка на славната Винтур на Инстаграм

Ова е првата фотка која ја постираше уредничката на Вог на Инстаграм.

ана

Винтур ја постираше својата фотографија на Инстаграм на Вог официјално познат како #voguestagram.

На фотографијата Ана Винтур позира зад масивното септемвриско издание на Вог, а на насловната страница е Џенифер Лоренс.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...