Анџелина Џоли блеска за новиот парфем на Guerlain

Глумицата Анџелина Џоли (44) е главно лице на кампањата за новиот парфем на Guerlain насловен Mon Guerlain Intense.
Познатата француска  козметичка куќа повторно ја одбра Џоли за заштитно лице на кампањата.
Глумицата е лице на Guerlain од првата соработка реализирана во 2017 година. 
Освен фотосесија, реализирано е и видео за промоција на новиот парфем, во режија на Оскаровецот- мексиканскиот режисер Емануел Лјубецки.

x

Check Also

Лејди Гага ја лансираше мејк-ап кампањата Haus Laboratories

Лејди Гага е најновата во редот ѕвезди која лансираше козметичка линија. Колекцијата е ...