Андреј Пејич за Вог Кореја, русокоса во секси чорапи

Манекенот Андреј Пејич по извесна пауза се врати на сцената преку едиторијалот направен за корејското издание на Вог.

andrej 3

Австрискиот модел со босанско потекло сними провокативен едиторијал во кој доминираат женските чорапи, градници и други женски интимни крпчиња.

andrej 2

andrej 4

Русокосиот убавец позираше пред објективот на Хонг Јанг Хјун, а темата е Цветна бомба.

andrej 1

x

Check Also

Моника Белучи стана русокоса, инспирирајте се од нејзината нова фризура

Италијанската сексапилна глумица Моника Белучи го промени стилот – стана русокоса. Промената ...