Ангелите на Викторија сикрет блеснаа на сцената (ВИДЕО)

Годинешното модно шоу на Викторија сикрет беше најголемо до сега, а на пистата продефилираа светските топ-модели.

викторија сикрет 2

Крилјата беа дел од традицијата и тема која не може да се прескокне во ова шоу, ангелските но и крила од раскошни егзотични птици.

викторија сикрет

Која од убавиците како изгледаше, да не ви објаснуваме (зашто не е за прераскажување), туку уживајте во видеото.

x

Check Also

Еве каде да си купите трендовско точкасто фустанче

Уште пред неколку сезони дизајнерите го најавија големото враќање на точкастите фустани, ...