Ангелите на Викторија сикрет ги претставуваат костимите за капење за пролет/лето 2019 (ФОТО+ВИДЕО)

Популарната марка за долна облека Викторија сикрет триумфираше со нова рекламна кампања за костими за капење за сезоната пролет/лето 2019.

По тригодишна пауза, Викторија сикрет лансираше кампања за костими за капење во која позираат ангелите заедно. Овојпат заедно позираат ангелите Сара Сампајо, Џасмин Тукс, Лаис Рибеиро и Барбара Палвин. Релансирањето на колекција на костими за капење сега е во знакот на животинскиот принт, цветните мотиви и богатите детали.

Во продолжение погледнете какви се трендовите на костими за капење од Викторија сикрет за пролет/лето 2019.

x

Check Also

Поубава од Анџелина Џоли, а толку личи на неа!

Преубавата Русинка Алина Тсаракова од Северна Осетија е „плукната“ Анџелина Џоли. Сличноста на ...