Ангелите на Викторија сикрет позираат на Бахамите за новата колекција

Ангелите на Викторија сикрет отпатуваа на Бахамските острови, на Туркс и Кајкос, за да позираат за новата рекламна кампања за костими за капење.

Јасмин Тукс, Барбара Палвин и Роми Стријд позираат пред објективот на Гај Арох претставувајќи ги новите модели на костими за капење од Викторија сикрет. Годинава популарниот бренд ни нуди три главни трендови – монокини, модели со ленти и силуети, дизајнирани во стилот на 70-те години.

Долните делови имаат длабок рез, а горните делови со жица се издвојуваат на сензуалните фотографии.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...