Ангелите на Викторија сикрет позираат во „тазе“ кампања

Викторија сикрет ја објавија новата кампања снимена на егзотична плажа во која позираат згодните ангели. Меѓу нив, и Барбара Палвин и Џасмин Тукс.

Популарната марка за долна облека овојпат ни нуди повеќе различни стилови. Секако, тука се и трендовите како монокините, „анимал“ принтот и марама стилот.

Повелете фотографии и видео за да си ги исплакнете очите.

 

x

Check Also

Работи кои најчесто забораваме да ги земеме на годишен одмор

Истражувањата покажуваат дека дури 40 отсто од луѓето кога се пакуваат за ...