Ангелите на Викторија сикрет вака ја најавија новата колекција

Victoria’s Secret лансираше жешка кампања најавувајќи ја новата колекција на долна облека за сезоната есен 2019.
Ангелите Грејс Елизабет, Елса Хоск и Кендис Свонепул се главни лица на кампањата, а со нив се и моделите Кели Гејл и Лорена Дјуран. Фотосесијата е реализирана во црно-бела техника. 
Во продолжение погледнете го видеото и дел од фотосесијата. 
 

 

 

x

Check Also

Викторија сикрет ја претстави празничната кампања (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ангелите на Викторија сикрет Барбара Палвин, Биргит Кос, Елса Хокс, Лорен Дуран, ...