Ангелите на Викторија сикрет ве инспирираат каква облека да одберете за Денот на вљубените

Ангелите на Викторија сикрет го прославуваат Свети Валентин нешто порано со цел да ве инспирираат што да облечете за денот на вљубените.

vs55

Адриана Лима присуствуваше на целодневниот настан на Викторија сикрет во Лас Вегас, облечена во празнична облека. Во нејзиниот огнено црвен футан изгледа како да е подготвена за романтична прилика.

На настанот пак во Њујорк, главното внимание го имаа Кендис Свонепул и Лили Олдриџ облечени во нежно-розови фустани соодветни на темата на прославата.

Се разбира, и бакнежите се споделени.

 

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...