Ангелите на Викторија сикрет во топ форма за новата кампања (ФОТО)

За новата спортска колекција Викторија спорт, позираат ангелите на Викторија сикрет покажувајќи ја беспрекорната форма на телата.

Летната кампања на спортската линија на Викторија сикрет блеска од енергија. Колекцијата која содржи спортски парчиња ја рекламираат популарните модели Џасмин Тукс, Стела Максвел, Џозефин Скривер, Лаис Рибеиро и Марта Хант.

Фотографирани од Дејвид Роемер, топ моделите ги претставуваат новите модели на хеланки, маички за вежбање и градници, спортски јакнички…

Уживајте во фотогалеријата.

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...