Ангелите позираат за новата колекција на градници на Victoria’s Secret

Модната марка за долна облека Victoria’s Secret ја лансираше новата колекција насловена T-Shirt Bra, проследена со маркетинг кампања во која позираат ангелите Елза Хоск, Џасмин Тукс, Сара Сампајо, Стела Максвел и Роми Страјд.

Елза Хоск

Моделите ги претставуваат пуш – ап градниците кои визуелно го разубавуваат обликот на градите на секоја девојка.

Во продолжение, погледнете дел од колекцијата.

Џасмин Тукс

Сара Сампајо

Стела Максвел

x

Check Also

Версаче со ретро кампања и Хелена Кристенсен за празничната сезона

Супермоделот од 90-те години, Хелена Кристенсен заедно со мултимедијалната артистка Сара Бејкер ...