Аријана Гранде настапува во секси дизајни од Версаче и Сваровски

Поп ѕвездата Аријана Гранде моментно е на светска турнеја насловена Sweetener.

Во костим со впечатлив жив принт од Версаче

Во нејзините настапи кои личат на вистински шоу-спектакли, пејачката е облечена во секси костими од модната марка Версаче. Во дел од шоуто Гранде се појавува и во мини-фустан од Сваровски препознатлив по бројните сваровски кристалчиња. Изгледот е надополнет со високи чизми од Версаче.

Погледнете како таа изгледа на сцената.

Во фустан и чизми од Версаче

Во фустан од Сваровски

 

x

Check Also

Ангелите на Викторија сикрет вака ја најавија новата колекција

Victoria’s Secret лансираше жешка кампања најавувајќи ја новата колекција на долна облека ...