Армани со козметичка линија за самопотемнување

Медитеранската линија Маестро на Армани ветува дека ќе изгледате како нежно да сте се бакнале со сонцето и сте добиле бронзена боја.

arm1

Колекцијата ќе се најде на полиците во продавниците на Армани и поголемите стоковни куќи низ светот на почетокот на април.

Содржи пет козметички производи, сите со заштитен фактор 15.

Цените се движат од 37 до 45 евра.

x

Check Also

Два нови женски парфеми од Versace -Dylan Blue и Dylan Turquoise

Водечките имиња во светот на моделството, Бела Хадид и Хајли Болдвин, позираат ...