Ажент Провокатор повторно провоцира: манекенките збеснаа (ВИДЕО)

Во најновата реклама на познатата марка за долна облека Ажент Провокатор режисерот ја покажува својата визија што би се случило кога манекенките ќе збеснат.

agent 2

Во рекламата учествуваат три убавици: актерката Мелиса Џорџ и манекенките Кло Хејвард и Елетра Вајдеман.

Во приготвувањето на ревијата зад сцената тие се малтретирани од визажистите и стилистите. И…Манекенките збеснуваат!

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...