Back to School – Есенска колекција од ORIGINAL MARINES (во продажба)

Нашите најмили се вратија во училишните клупи и секако размислуваме како да ги облечеме за есенските училишни денови. Новата колекција од италијанската модна марка ORIGINAL MARINES ни го дава најдобриот одговор.

Есенската колекција Back to School е достапна во продажба во брендираната продавница ORIGINAL MARINES во Скопје Сити мол.

Концептот на дизајните за девојчиња и момчиња се темели на удобност, практичност и слобода на движење – тоа се трите основни правила за облека за деца кои ORIGINAL MARINES ги следи, а нам ни ги задоволуваат сите критериуми за тоа што го викаме модерно и современо.

Во продолжение, погледнете дел од колекцијата.

 

x

Check Also

Нова колекција во Original Marines, нема изненадувања – најдобри се!

Во продавниците на Original Marines пристигна новата колекција. Претпоставувате веќе? Најдобри се. ...