Балетанки кои се носат во мини чантичка

По есенскиот успех на балетанките на врзување, Zara лансираше нова серија на штосни балетанки кои можеме да ги носиме секаде со нас бидејќи лесно се „пакуваат“ во чантичка.

bal-1

Одлични се за сите оние кои често патуваат со различни превозни средства, како и за оние кои на работното место сакаат да се одморат од високите потпетици, но подеднакво се пригодни и за сите оние кои активно го минуваат денот.

Колекцијата содржи повеќе трендовски бои – од сенф и металик сребрена до розова и класично црна.

bal-3

bal-4

bal-2

x

Check Also

Колку сте склони кон зависност, според вашиот хороскопски знак?

Зависностите можат да бидат многу различни. Од зависноста за љубовник до физиолошки зависности, ...