Бар Рафаели природно секси на насловната на Ел (ФОТО)

На августовското издание на списанието Ел насловната страница ја краси израелскиот топ модел Бар Рафаели.

Bar-Refaeli-7

Едиторијалот е насловен Пиродно секси, а Рафаели ги покажува сите свои природни атрибути.

Bar-Refaeli-8

Дневните модни комбинации се лежерни, со маички и шорцеви или мини сукњи, а вечерните се резервирани за кожата во стилот „тотално црно“.

Bar-Refaeli-12

Bar-Refaeli-9

Bar-Refaeli-10

Bar-Refaeli-31

Bar-Refaeli-41

Bar-Refaeli-51

 

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...