Барате папучи за плажа и за жешкиот асфалт? Најубавите ги најдовме во WOMEN’SECRET

Во летната колекција на WOMEN’SECRET најдовме повеќе трендовски модели на папучи кои се совршени за жешките летни денови.

Наш фаворит? И покрај повеќето прекрасни модели, ги издвојуваме папучките со трендовскиот овошен, лимон-принт.

Тука се и папучките со плетена платформа кои визуелно ги издолжуваат нозете, пвц- папучките во преубава розова нијанса, црните класици кои ги носиме буквално со се, и други модели кои ќе ве освојат „од прва“.

Достапни се во продажба во продавниците WOMEN’SECRET, како и во онлајн продажба – ТУКА.  

Погледнете ги нашите фаворити во продолжение.

x

Check Also

Нови лежерни модни изгледи од ZARA

Популарната Аргентинка Мика Аргањараз е лице во новиот едиторијал на шпанската модна ...