Барате шик мантил? Ги има во MANGO и GUESS

Есенската сезона е незамислива без добар, класичен мантил, кој нема „рок на траење“.

mango

Па, ако сте во потрага по мантил кој со задоволство ќе го носите повеќе сезони (и години), нашиот предлог е да се упатите во Манго.

Одличен елегантен модел најдовме во GUESS ( во мултибренд продавницата Fashion& Friends во Скопје Сити мол). Безвремен е!

x

Check Also

Нова колекција од ZARA во војнички стил (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Зара ја лансираше новата колекција за зима 2018/19 насловена SRPLS, а акцентот е ...