Барбара Палвин позира во новите костими за капење на Calzedonia

Неодамна именуваниот ангел на Викторија сикрет е главно лице во рекламната кампња на Calzedonia за летната колекција на костими за капење. 

Фотографирана од Бен Ватс, унгарската убавица позира на плажите на Бахамите. Во новата колекција на популарната модна марка доминираат трендовски модели – анимал принт, неонски и глитер нијанси, но тука се и покласичните модели на костими украсени со детали како карнери и врвци.Во продолжение погледнете што ни носи Calzedonia за лето 2019. 

x

Check Also

Почна со работа „Кафе Литература“: На кафе во најголемата книжарница во Македонија

Во рамките на најголемата книжарница во Македонија – Literatura.mk Superstore, што беше ...