Бебешки велигденски сетови во продавниците Carter’s

 

Ако е празнично, нека биде весело за сите – дури и за најмалите членови на семејството.

bebe 9

Преслатки сетови за бебиња со принт пораки „Мојот прв Велигден“, декоративни зајчиња како меки чевличиња и лигавчиња со форма на насмејано зајченце.

bebe 10

 

Достапни во сива варијанта со пруги и розови со точки.

bebe 4

bebe 1

Ајде сите заедно, дотерани, да си го прославиме празникот.

Побарајте ги бебешките велигденски сетови во продавниците Carters во Скопје сити мол, Капитол мол и Веро центар (приземје).

За повеќе информации посетете ја Фејсбук страницата – ТУКА.

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Новата тексас колекција од Diesel

Траги од пенкало на вашиот џеб? Цртежи настанати за време на долг ...