Бела Хадид ги рекламира новите производи на DIOR во новогодишна кампања

Бела Хадид повторно е ангажирана од луксузната модна марка DIOR за потребите на рекламната кампања насловена Rouge Dior Wishes.

Кампањата е лансирана точно за новогодишните празници, а акцентот е на црвените кармини од Диор. Шест нови нијанси на кармини се пуштени во продажба.

Погледнете ја новогодишната фотосесија и видео.

x

Check Also

Легендарниот парфем ANGEL доби нова верзија – Angel Nova

Тони Гарн е лице во камапњата на Mugler за новиот парфем насловен Angel ...