Бела и Џиџи Хадид во секси долна облека на ревијата Savage X Fenty

На 10-ти септември во Бруклин, во рамките на Њујоршката модна недела, се случи шоуто Savage X Fenty за кое до денес се зборува. Според присутните, одамна немало ваков моден настан во Њујорк.

Станува збор за претставување на новата колекција на поп ѕвездата Ријана која е и дизајнерка на колекцијата Savage X Fenty. Освен самата Ријана, која се расоблече на сцената, тука беа и топ моделите Џиџи и Бела Хадид кои истотака, се појавија на модната писта носејќи секси долна облека од колекцијата.

Аплаузи од гостите од А-листата кои седеа во првите редови.

x

Check Also

Британците до Хари и Меган: „Не се враќајте за крштевка на Лилибет Дајана“

95 проценти од Британците не сакаат Хари и Меган да се вратат ...