Bershka има весели дуксери со пораки за зимската сезона

После празничната сезона која ни наметна темпо на дотерувања, време е да уживаме во спортските парчиња облека, удобни за носење и лесни за комбинирање со фармерки, но зошто да не и со сукњичка.

Новата колекција на Бершка ни носи весели дуксерчиња со ведри пораки.

Карактеристични се и по боите, а потоа тука се пораките да не развеселат. Без разлика која порака да ја одберете за себе, веруваме дека во овие меки и топли модели ќе се чувствувате пријатно, а ќе изгледате „кул“.

x

Check Also

#VERYUS – WOMEN’SECRET ЈА СЛАВИ 25-ГОДИШНИНАТА СО ВИСТИНСКИ ЖЕНИ КАКО СИТЕ НАС

Women’secret ја слави 25-годишнината од своето постоење со кампањата VERY US во ...