BERSHKA ни носи пролетни чевли во весели бои

Bershkа ни носи убаво изненадување за потоплите денови – чевли и сандали во силни бои кои не можат да не бидат забележани.

Како се приближува пролетта, се повеќе размислуваме на шарената и „обоената“ гардероба. Токму затоа не израдуваа новите обувки од модната марка Бершка, кои ветуваат весела пролет 2019.

Од тоа што до сега може да го видиме, моделите се женствени, нежни и со високи, тенки потпетици. Од палетата на бои, домираат неон-розовата, црвената, жолтата. Баш супер!

 

 

x

Check Also

Северина во Струмица го најави есенскиот тренд на силна црвена нијанса

За настапот во Струмица, популарната хрватска пејачка Северина се фотографираше во романтична ...