Бестселер од MANGO, овој фустан ќе го обележи летото 2020

На врвот на листата на најпродавани фустани за пролет 2020 се наоѓа овој макси фустан со романтични точки.

Фустанот има прилагодлив ремен и врзување околу вратот што дополнително додаваат на женственоста.

Нас не освои од „прва“.

x

Check Also

Дотерајте ги најмилите за празничната сезона: попусти во Carter`s & OshKosh!

Празничната сезона е пред нас и секако размислувате да внесете волшепство во ...