Бијонсе се промовира во Бразил во секси бикини (ВИДЕО)

За својата турнеја во Бразил Бијонсе сними краток филм кој многу потсетува на старите Џејмс Бонд филмови.

31- годишната пејачка се насочува кон Јужна Америка во рамките на својата светска турнеја The Mrs. Carter Show World Tour која вклучува 9 големи концерти во најголемите градови на Бразил, Венецуела, Колумбија, Мексико и Порторико.

За промоција на турнејата сними краток црно-бел филм во кој се појавува како „девојката од Ипанема“ на бразилските плажи во секси бикини и Реј-бан очила за сонце.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...