Бијонсе со нов имиџ (ФОТО)

Ова е вообичаена работа за Ријана, ама не и за нејзината колешка.

bijonse

31-годишната пејачка постираше на Инстраграм фотографија на која се покажува со куса коса.

Новата фризура бара самодоверба, а Бијонсе доволно има од неа.

И? Како ви се допаѓа?

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...