Бијонсе угол гола попрскана со светки (ФОТО)

Згодната пејачка се расоблече за списанието Flaunt.

flaunt

Пред објективот на Тони Дјуран, Бијонсе позираше попрскана со сребрени светки, додека во интервјуто зборува за хуманитарниот проект на модната куќа Гучи како и за своите слатки задоволства.

Интервјуто можете да го прочитате тука

x

Check Also

Кара и Кендал во страсна прегратка за „Лав“

Оваа страсна прегратка е за насловната страница на февруарскиот број на Лав ...