Black Week во Carter’s&OshKosh – Попусти од 10 до 60 отсто!

Израдувајте ги вашите дечиња со ново парче облека купено по одлична цена.

Во Carter’s&OshKosh  се најавени попусти од 10% до 60% за Black Week, недела за паметен шопинг која ќе трае од 23.ноември до 29.ноември.

Не е за пропуштање!

Посетете ги продавниците Carter’s&OshKosh: Скопје Сити мол 2. кат; Веро Центар – приземје; Градски Трговски Центар -сутерен; Капитол мол 3. кат.

x

Check Also

Македонски студентки на Зоохакатон со проект за подигнување на јавната свест за трговија со животни  

Студентките Сара Јованова и Елмедина Мислими од Факултетот за ветеринарна медицина-Скопје изработија ...