Богат избор на патики и гардероба во новата колекција на Original Marines

Во брендираната продавница Original Marines во Скопје Сити мол пристигна новата пролетна колекција која ни носи голем избор на патики за девојчиња и момчиња, како и убава гардероба.

Морнарските маички и дуксерки за момчињата се трендовски хит, но тука се и маичките во живи бои кои одлично се комбинираат со тренерки и фармерки.

За девојченцата актуелни остануваат хеланките со слатки принтови, удобни за носење, а интересни за комбинирање со подеднакво веселите маички.

Колекцијата на патики изобилува од силни бои, додека моделите го носат препознатливиот италијански шмек на оваа популарна модна марка.

Се гледаме во Original Marines!

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...