BOOM BOOM BLOOM пролетна колекција од MAC

Во MAC пристигна пролетта со новата колекција на шминки наменети за сезоната на сончеви денови.

Колекцијата насловена BOOM BOOM BLOOM е базирана на розовата нијанса а пакувањата се „расцетани“. Така омилениот фикс+спреј ќе го пронајдете „попрскан“ со листови од цвет, како и кармините, сјаевите за усни и сенките и многу други производи.

Погледнете дел од тоа што го содржи новата колекција.

x

Check Also

Кара Делевињ ги претставува новите кармини на Dior

Супермоделката Кара Делевињ е ѕвезда во новата кампања за кармини Dior Addict Stellar ...