Проверен квалитет и преубав дизајн во чекор со времето

Божиќен шопинг на паметен начин: Carter`s мисли на вас со попусти! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Цел ден игра и забава во моделите на Carter`s! Дозволете им на вашите најмили да се израдуваат на најубавиот празник во годината – Божиќ. А за задоволството да биде уште поголемо во тек се намалувањата.

Бројни модни парчиња со намалени цени и врвен квалитет. Празничните попусти се од 10% до 60% во Carter`s & OshKosh.

Во продолжение, погледнете ја нашата ТОП листа на модни парчиња.

Продавници:
Skopje City Mall 2-ри кат
Vero Center приземје
Capitol Mall & Residence 3ти кат во состав на КРШ за играчки и бебешка опрема
Градски Трговски Центар – Скопје сутерен во склоп на КРШ за играчки
и бебешка опрема

#carters #cartersmacedonia #lovecarters #sale #myfirstchristmas
#oshkosh #oshkoshmacedonia #krs #krsbebe #крш

x

Check Also

Им даваме предност на белите модни парчиња од & OTHER STORIES

Белите модни парчиња се одлични за деновите поминати под сонцето, а модната ...