Божиќната колекција на IKEA е веќе достапна во продажба, погледнете што нуди (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Излезе новогодишниот и божиќен каталог на IKEA, еве кои се трендовите на декорација на домот.

Ако мислите дека е рано да почнете да размислувате за празничните декорации на домот, грешите. Температурите се намалуваат, а до празничните денови преостануваат само уште два месеца. И од IKEA мислат дека е време за подготовки, па го лансираа долгоочекуваниот новогодишен каталог.

Новогодишната колекција е веќе достапна во продажба!

Многу декоративни предмети и додатоци кои ќе ја направат волшебна празничната атмосфера.

Погледнете дел од колекцијата во фотогалеријата.

x

Check Also

ОФИЦИЈАЛНО ЗАПОЧНАА СТУДИИИТЕ НА ЛОНДОН МЕТРОПОЛИТАН УНИВЕРЗИТЕТОТ

Од денес и официјално стартуваа со настава сите три студиски групи по ...