Бред Пит даде одговор на прашањето дали е повторно со Анистон

Русокосата или црнката? – тоа беше дилемата на популарниот глумец Бред Пит кои во изминатиот долг период беше познат и по две големи љубови. Зборуваме за прекрасната русокоса глумица Џенифер Анистон и суперсензуалната Анџелина Џоли. Глумецот ја остави Анистон за Анџелина, но еве како се менува ситуацијата после повеќе години. Благодарение на интервенцијата на еден папарацо, Бред мораше да даде одговор на едно тешко прашање – Ти и Џенифер повторно сте заедно?

-Ох Боже, бил одговорот на Пит.

Интересно е што до сега немаше никаков коментар на ваквите прашања, а сега барел проговори, сметаат новинарите. Случајот Пит и Анистон сеуште не е затворен.

Сега кога Бред Пит е разделен од Анџелина Џоли, фановите навиваат за помирување со Анистон. Секако, парот насловен Бранџелина (Бред и Анџелина) не беше добро прифатен од холивудскиот свет, за разлика од неговата врска со слатката Анистон. Па прашањето е дали одговорот на Бред „Ох Боже“ може да се трансформира во едно убаво „да“.

x

Check Also

Свечено отворање на новата книжарница на „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“

Скопје ја доби најголемата книжарница во Македонија! Новата суперпродавница на „Литература.мк“, која ...