Бред Пит и Џенифер Анистон – емотивна средба на доделување на наградите SAG

Двајцата поранешни сопружници средечно се поздравија на настанот во Холивуд каде и двајцата беа поканети. Следувала топла прегратка и меѓусебна размена на комплименти.

Конечно се случи тоа што фановите со нетрпение го очекуваа. Преслатка средба меѓу Бред Пит и Џенифер Анистон. Јасно е нема ништо повеќе од тоа, за сега, официјално.

Џенифер Анистон, облечена во бела модна комбинација, блесна на сцената. И двајцата земаа награди, и Пит и Анистон, но интересно е тоа што за време на говорот на Анистон, Бред Пит внимателно гледал (и ја слушал) на екранот. Новинарските камери пак, тоа го регистрирале. Погледнете како изледа во видеото.

 

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...