Брижит Макрон во чевли со вртоглави потпетици

Брижит Макрон и нејзиниот сопруг Емануел Макрон во Елисејската палата ги пречекаа канадскиот политичар Франсуа Лего со сопругата.

За оваа пригода, Бржит Макрон одбра мини фустан и чевли со вртоглави потпетици.

Фустанот во трендовска сина нијанса е со А крој, а првата дама на Франција го искомбинира со црни хулакопки и црни кожени салонки со завидни потпетици. За одење на вакви потпетици треба пракса, а 65 годишната Брижит во нив дополнително ги нагласи своите витки нозе.

x

Check Also

Емили Ратајковски во секси фустан од Мајкл Корс

На црвениот тепих на наградите Тони, топ моделот Емили Ратајковски ги привлече ...