Бруклин Бекам наполни 21 година: Дејвид и Викторија му организираат забава во износ од 115 илјади евра

За роденденска забава, Викторија и Дејвид Бекам не штедат. Роденденот на нивниот син Бруклин, со кој го означува полнолетството, се смета за настан на месецот. Елтон Џон, Гај Ричи и Кара Делевињ се меѓу очекуваните гости. Роденденот ќе се одржи во сабота на нивниот имот во Котсволдс.

18-години се важна пресвртница, но да се наполнат 21-година е уште поважен настан. Денес, најстариот син на Дејвид и Викторија, наполни 21 година. Родителите пак, организираат веселба во сабота која чини 115 илјади евра.

Настанот ќе биде гламурен, а поканети се бројни видни личности, пријатели на Бекамовци. Меѓу нив, се очекува присуството на Елетон Џон, Кара Делевињ, Гај Ричи, Гордон и Тана Еамсеј, и „спајс“ девојката Ема Бантон.

x

Check Also

Селест Барбер, икона на убавина што треба да ја следите од изолација на Инстаграм , ќе ве насмее до солзи!

Со нејзината неверојатна самоиронија, австралиската комичарка Селест Барбер вреди да ја следите ...