Carter`s колекција есен/зима 2017: Погледнете ги овие преубави моделчиња!

Новата колекција дизајнирана за студените денови е достапна во продажба во продавниците Carter`s. Овојпат од неа издвојуваме неколку модели на сетови за деца на возраст од 6 месеци до 5 години, и дуксери и тренерки за деца до 8 годишна возраст.

Во продолжение погледнете дел од новите модели со препознатлив квалитет и модерен дизајн.

Производите се достапни во продажба во брендираните продавници Carter`s  – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

x

Check Also

„HALLOWEEN“ во Скопје Сити Мол

 Halloween или „Ноќта на вештерките“ е празник кој се слави секоја година на ...