Часовници&Накит

Атракција на Базелворлд 2013: брош вреден 100 милиони долари

И годинава на престижниот саем за накит и часовници Базелворлд светските брендови ги презентираа своите новости, но малкумина можеа да му конкурираат на скапоцениот брош произведен од британската модна куќа Граф Дaјмантс. 

Повеќе »