Колекции

Ексклузивно: Безобразно убава Марјана позира за Пенти и Сара Фешн (ФОТО+ ВИДЕО)

Марјана Станојковска во најсекси издание до сега. [sociallocker id=”5265″]Познатата водителка Марјана Станојковска стана заштитно лице на моделите на турскиот бренд Пенти и македонскиот бренд Тамара кој може да се најде во продажните салони на Сара Фешн (Sara Fashion) низ Македонија. ...

Повеќе »