МакМода

Мак мода

Омбре усни

Доколку немате полни усни ала Анџелина Џоли, овој мејк – ап тренд е вистинскиот избор за вас. Тајната на омбре сензуалните усни е во начинот на нанесување на карминот.

Повеќе »